Kenya-Safari.net KDO JSEM RECENZE KEŇA INFO KONTAKT DĚTSKÝ DOMOV EN

NICHOLAS KALUME NZAI.


NICHOLAS KALUME NZAI.


Jmenuji se NICHOLAS KALUME NZAI.

NICHOLAS KALUME NZAI and MARTINA KNEZKOVA

Narodil jsem se v Malindi V Keni, kde jsem vystudoval střední školu THE KING DAVID  HIGH SCHOOL.

Ovládám plynule  svahilštinu, angličtinu, italštinu a francouzštinu, učím se češtinu.

V roce 2006 jsem po ukončení střední školy odletěl studovat češtinu  do České republiky - do Liberce, kde jsem 6 měsíců studoval češtinu pro cizince na univerzitě.

Cestovnímu ruchu se intenzivně věnuji celých 10 let. Za toto období jsem získal bohaté zkušenosti jako průvodce turistů na safari, na které se specializuji. Mám také velmi příjemné zkušenosti s českými turisty, které jsem si oblíbil. Mám od nich mnoho krásných recenzí ze společných  cest a výletů na safari.

   
NICHOLAS KALUME NZAI and tourist

Dokáži velmi rychle zareagovat na na vaši poptávku ohledně safari a výletů po Keni. Rád vám poradím a zařídím SAFARI podle vašeho přání. Můžete mě kontaktovat telefonicky přes messenger nebo na můj e-mail.

Protože neovládám plynule češtinu, můžete se obracet pro komunikaci v českém jazyce  na moji kamarádku Martinu Kněžkovou, která vám odpoví na všechny vaše dotazy a společně se mnou velmi rychle vyřídíme vaši poptávku ohledně safari, výletů  a dovolené v Keni.   

VÍTEJTE V KENI a budu velmi potěšen, když právě já budu moci být vaši osobním průvodcem  v mé krásné zemi  Keni.

Certikat KENYA
Certifikát platební karty

Proč navštívit právě Keňu??


wakamu

Keňa je nespoutaná divočina a krásné pláže s kokosovými palmami a bílým pískem.

Keňa je pojmenovaná podle nejvyšší hory Mount Kenya ( Kirinyaga – Hora bělosti).

Každý turista tu najde po čem touží. Při jedné cestě můžete poznat mnoho krás a tváří Keni najednou.

Ubytovat se můžete v krásných hotelích s africkou atmosférou na celém pobřeží, které lákají k celoročním příznivým plážovým radovánkám.

Keňa byla obdařena přírodními krásami- slunečními savanami, horami, korálovými útesy, krásnou přírodou. Je zde velký množství národních parků, kde můžete pozorovat volně žijící divoká zvířata.

Kdo má rád historii a města, může navštívit Mombasu, Nairobi , Malindi nebo vykopávky starého arabského města GEDE. Za návštěvu určitě stojí také kaňon MARAFA , který při východu a západu slunce hraje překrásnými barvami.

marafa

Ten, kdo rád objevuje podmořský svět , určitě musí navštívit podmořský národní park MARINE u Mombasy nebo WATAMU u Malindi.

Obyvatelé Keni jsou velmi mílí lidé, kteří budou v hotelových komplexech o vás pečovat s nebývalou úctou a láskou.

Denně uslyšíte svahilský pozdrav JAMBO – ahoj, HAKUNA MATATA ( žádný problém ) a POLE POLE – pomalu, nespěchej.

Do Keni se vypravte na exotické pláže a na safari do srdce divočiny. NEBUDETE LITOVAT a určitě se budete chtít někdy v budoucnu vrátit

Martina Kněžková

×

Výlety safari Keňa


Národní rezervace Masai Mara (letecky)

Masai Mara

Rozloha: 1510 km²

Založeno: 1974

Národní rezervace Masai Mara (psáno též Maasai Mara) je rozsáhlé chráněné území na jihozápadě Keni, která na jihu přechází v národní park Serengeti v Tanzanii.

Masai Mara

Název rezervace je po Masajích, původních obyvatelích této oblasti, a místní řece Mara. Rezervace je slavná díky každoročnímu stěhování kopytníků (zejm. pakoňů a zeber) mezi parky Masai Mara a Serengeti, které probíhá každé září a říjen; stěhování je tak rozsáhlé, že je nazýváno Velké stěhování.

Počet dnů Program Cena
2 dny Massai Mara 750 EUR
3 dny Massa Mara 950 EUR

Národní park Tsavo West, Tsavo Eest, Amboseli

Tsavo West (západní část): Jestli hodláte navštívit tento překrásný park, doporučuje se období ke konci dešťů, kdy se příroda celá zazelená. V ostatních měsících je Tsavo velmi prašné.

Tsavo

Tato část se vyznačuje nekonečnými stromovými savanami a celou řadou divokých zvířat. Nejvíce navštěvovaná zkultivovaná část je velmi dostupná z Nairobi a Mombasy. Jednou z hlavních atrakcí jsou vodní plochy nedaleko Kilanguni a Ngulia. Přilákají obzvlášť v období such stovky nejrůznějších druhů zvířat a ptactva.

Jestli jste milovníci krokodýlů nebo hrochů, měli byste navštívit prameny Mzima Sprints a okolí nádrže. Dříve tu byla zřízena podvodní pozorovatelna, aby turisté mohli sledovat hroší dovednosti a aktivity. Avšak toto mohutní savci se přesunuli ke vzdálenějšímu konci jezírka.

Na své přijdou i obdivovatelé jeskyní a obdivuhodných lávových proudů jako Shetani. Ale nedoporučuje se vydávat do jeskyní bez spolehlivých baterek doprovodu. Jako jinde se zde neustále potlačuje pytláctví. Kolem roku 1960 žilo v této oblasti 8 00 kusů nosorožce černého, ale vlivem pytláků se v 70. letech snížil počet o více než 90% a v roce 1980 zde žilo pouhých 100 kusů těchto vzácných zvířat. A pro tyto zvířata se vytvořil útulek asi pro 50 nosorožců černých, kteří se můžou volně pohybovat, aniž by se báli o svůj život. Uvnitř útulku Ngulia se lze může volně procházet. Vlastně nejde jen o nosorožce, ale byla zde největší populace slonů, ale ta byla téměř celá vydrancovaná pytláky. Pytláctví bylo potlačeno až do roku 1991.

Tsavo

Tsavo East (východní část) : Zvlněné pláně savany porostlé mohutnými baobaby jsou domovem obrovských stád ,,červených´´ slonů. Ale i tady se objevují ziskuchtiví pytláci.

Atrakcí parku je přehrada Aruba Dam postavená přes řeku Volta. Tato oblast není moc navštěvovaná turisty, takže tu můžete bez narušování pozorovat a fotografovat divoká zvířata. I tady je lávový proud, ale tentokrát největší na světě Yatta Plateau a okolo jsou skalní útvary vytvořené vodopády Luggards na řece Galana. Je zde monitorován vzácný druh antilop hirola, protože původní prostředí bylo zničeno nadměrným ničením pytláků.

 

Nabídka výletů do narodního parku
TSAVO EAST

Pro více informací klikněte na požadovaný výlet a vyplňte prosím poptávkový dotazník.
Počet dnů Program Cena
2 dny TSAVO EAST - cena za osobu (auto MAX 2 osoby) 340 EUR
2 dny Svatební cesta - cena za osobu (auto MAX 2 osoby) 340 EUR
4 dny TSAVO EAST - cena za osobu (auto MAX 4 osoby) 650 EUR
Amboseli

Amboseli - Amboseli National Park se rozkládá jihozápadním směrem od hlavního města Nairobi na úpatí Kilimandžára. Amboseli znamená v masajštině " místo kde je voda" . Amboseli je však většinou mimo deštivé období dosti suché místo. Nachází se však zde dva prameny vody, které jsou zásobeny podzemními vodami z tajícího sněhu z úbočí Kilimanžára.

Amboseli je po Masai Mara druhým nejpopulárnějším národním parkem v Keni a to především kvůli své poloze v blízkosti Kilimanjára a vcelku v dostupné vzdálenosti z hlavního města Nairobi. Vzhledem k nadmořské výšce kolem 1.100 m.n.m. je zde vcelku snesitelná teplota po celý rok.

Zasněžený vrcholek hory Kilimandjáro (5 985 m ) bývá často po většinu dne schován v mracích, nejvhodnější dobou pro jeho zahlédnutí bývá časně ráno.

Amboseli

Ze zvěře zde uvidíte většinou slony, pakoně, žirafy, impaly, zebry, hrochy a leopardy. Díky pramenům vody a jezeru je zde také rovněž k vidění vodní ptactvo jako pelikáni, orli a plameňáci. Nicméně co se týká množství zvěře nelze Amboseli srovnat s například Masai Mara a park je jak již bylo řečeno atraktivní především svou polohou pod Kilimanžárem a dobrou dostupností z Nairobi.

V okolí Amboseli žijí především Masajové jejichž vesnici můžete navštívit za menší poplatek, který by měl sloužit k podpoře jejich života v oblasti, protože vzhledem k státní preferenci života zvířat a národních parků jsou masajové vytlačováni na jejich okraj nebo zcela mimo jejich hranice a to z důvodů lovu zvěře nebo spásaní potravy jejich stády dobytka.

Nabídka výletů do narodního parku
TSAVO EAST a WEST, AMBOSELI

Pro více informací klikněte na požadovaný výlet a vyplňte prosím poptávkový dotazník.
Počet dnů Program Cena v EUR
1 den TSAVO EAST - cena za osobu (auto MAX 4 osoby) 200
2 dny TSAVO EAST - cena za osobu (auto MAX 4 osoby) 260
3 dny TSAVO EAST, AMBOSELI - Kilimandžáro - cena za osobu (auto MAX 4 osoby) 460
2 dny TSAVO EAST, TSAVO WEST a AMBOSELI - Kilimandžáro - cena za osobu (auto MAX 4 osoby) 460
4 dny TSAVO EAST, TSAVO WEST a AMBOSELI - Kilimandžáro - cena za osobu (auto MAX 4 osoby) 650
4 dny TSAVO EAST, TSAVO WEST , TAITA HILLS - cena za osobu (auto MAX 4 osoby) 650
2 dny TAITA HILLS and SAROVO SALTLIC - cena za osobu (auto MAX 4 osoby) 260

Fotogalerie ze safari Keňa


Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya
Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya
Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya
Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya
Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya
Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya
Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya
Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya Safari Kenya

Výlety Keňa


Nabídka výletů z oblasti
MALINDI, WATAMU, GEDE, MARAFA

WATAMU

WATAMU Blue safari classic - Celodenní výlet plný slunce a moře. Plavba lodí s proskleným dnem s možností koupání a šnorchlování v mořském parku Watamu. Místní podmořský svět je plný nádherných korálů a pestrobarevných ryb. Plavba k Mayungu s bílou písečnou pláží. Oběd na palubě nebo na pláži. Volný čas k relaxování a koupání.

V muslimské části města si prohlédnete několik mešit či místní trh. Budete mít možnosti nákupů (zastávka v dílně řezbářů a místním obchodě se suvenýry) a budete moci smlouvat a přivézt si tak nějakou krásnou vzpomínku na Keňu. Uděláte si lepší obrázek o životě zdejších obyvatel. Výlet je provázen česky hovořícím průvodcem

Marafa

ROBINSONŮV OSTROV A MARAFA Vzrušující celodenní výlet Land Roverem k opuštěným plážím Golden Beach s nádherně zlatavým pískem, v jejichž dunách se můžete procházet. Poté cesta k Robinsonovu ostrovu, kde vás čeká chutný oběd v podobě krabů, ryb, kokosové rýže a čerstvého ovoce. Po obědě vyrazíte k proslulé Ďáblově kuchyni, kde si užijete příjemnou procházku barvami hýřícím kaňonem při západu slunce.

ĎÁBLOVA KUCHYNĚ – MARAFA Tento působivý geologický útvar – propadlina – leží asi 35 km od Malindi, blízko vesničky Marafa. Jedná se o fascinující barevnou soustavu pískovcových roklí, která vznikla jako důsledek několik tisíciletí trvající eroze pískovcového hřebene. Odhalená skála vám ukáže obrovské množství barev. Nejkrásnější pohled na ni je při západu slunce. Doporučujeme sportovní obuv.

Gede

RUINY GEDE A DŽUNGLE ARABUKO SOKOKE Půldenní nebo celodenní výlet začíná cestou za poznáním ruin Gede, přes 300 let opuštěného svahilského města, jemuž dominuje palác s impozantním obloukovým vchodem. Zříceniny města Gede představují jednu z nejvýznamnějších památek na celém pobřeží Keni. Pralesem zarostlé pozůstatky jednotlivých staveb se rozprostírají v několika místech.

Město Gede bylo z neznámých důvodů opuštěno přibližně před třemi sty lety. Obklopuje ho hustá džungle Arabuko Sokoke, která ukrývá svět mnoha zázraků. Vedle vzácných druhů ptactva, savců a opic zde můžete narazit také na stáda buvolů a slonů.

MALINDI

MALINDI TOUR Krátká projížďka přístavním městem Malindy. Jelikož se jednalo o významný přístav, při své cestě do Indie se zde v roce 1498 zastavil i Vasco da Gama. Na paměť této události tu byl vztyčen pilíř, který stojí dodnes a jednou z oblíbených turistických atrakcí města.

CENÍK - cena za osobu
MALINDI, WATAMU, GEDE, MARAFA

Pro více informací klikněte na požadovaný výlet a vyplňte prosím poptávkový dotazník.
Počet dnů Program Cena v EUR
1 den pozorování delfínů, LAGUNA BLUE a WATAMU 80
1 den ROBINSON ISLAND 70
1 den ROBINSON ISLAND a kaňon MARAFA 100
1 den GEDE a kaňon MARAFA 70
1/2 dne GEDE a prohlídka MALINDI 50
1/2 dne kaňon MARAFA 50
1/2 dne prohlídka MALINDI a krokodýlí farma 50

Nabídka výletů z oblasti
DIANI BEACH

Wasini

WASINI ISLAND - Mořské safari v rezervaci Kisite Celodenní výlet vás zavede do mořského národního parku kolem ostrova Wasini v blízkosti hranice Keni s Tanzanií. Program zahrnuje výlet tradiční dřevěnou arabskou plachetnicí ke korálovým útesům v národním parku Kisite. Potápění se šnorchlem k pokladům korálového moře, během něhož budete mít při troše štěstí příležitost plavat i s delfíny a mořskými želvami.

Za příplatek lze vyzkoušet i potápění do hloubky 6 metrů se stlačeným vzduchem v doprovodu zkušených instruktorů. Následuje typický oběd ve vesnici na ostrově Wasini, během něhož ochutnáte například krabí maso. Po krátké prohlídce vesnice následuje návrat do Vašeho hotelu.

Shimba

Národní park Shimba Hills Asi jen 30 km od Mombasy se nachází národní park Shimba Hills, který je z našich hotelů velmi rychle a pohodlně dostupný. Jde o nejmenší národní park v Keni situovaný v pahorkatině jen necelých 400 metrů nad mořem. Přesto je zde o poznání chladněji než na vlhkém a horkém pobřeží. K vidění zde jsou zejména antilopy, sloni a buvoli. Při troše štěstí lze pozorovat i zebry a žirafy.

Doporučit lze klientům, kteří preferují rychlé, krátké a pohodlné seznámení s africkou přírodou.

CENÍK - cena za osobu

Pro více informací klikněte na požadovaný výlet a vyplňte prosím poptávkový dotazník.
Počet dnů Program Cena v EUR
1 den SHIMBA HILLS 150
1 den WASINI ISLAND 80
1 den MOMBASA tour 70

Recenze o NICHOLAS KALUME NZAI


Zdravím všechny cestovatele,
Z důvodů antispamové ochrany: Pokud budete chtít přidat renecenzi, napiště mi prosím na tento email: knezmar@seznam.cz
Děkujeme Martina a Martin

Recenze stránky:   1 2 3 Další

Archiv 20.08.2017

10. února jsme se vrátili a celá rodina se shodla, že to byla naše nejlepší dovolená a to i samozřejmě díky skvělému safari s Nicholasem. Bylo o nás dobře postaráno, viděli jsme spoustu nádherných zvířat. Konkrétně jsme byli ve Voyager Safari camp, Tsavo west. Měli jsme zde i noční prohlídku a procházku blízko zvířat, nakonec jsme se vyfotili s nějakými zvířaty z blízka, a dokonce i s krokodýlím vajíčkem. Musím říct, že na to rádi vzpomínáme.

Odesláno dne: September 17th, 2017 (10:28:34am) Martin Pfeifer

Archiv 11.08.2017

Dne 11.8.2017 jsem se vrátila s kamarádkou z překrásné dovolené z hotelu Sandies Tropical Village v Malindi. Předem jsme si domluvily výlety s Nicholasem. Na všechny výlety přijel včas, byl výborný, vtipný usměvavý společník, byla s ním legrace a zařídil nám úplně vše, co jsme si s kamrádkou přály. Výlety se nám moc líbily, navštívily jsme Malindi město, africkou vesničku, řezbářskou dílnu, Marafu při západu sluníčka, Gede a Watamu, kde jsme šnorchlovaly na korálovém útesu , potom jsme byly v laguně Blue a nakonec jsme obědvaly na mangrovníkovém ostrově s bílým pískem a projely se v dřevěných lodičkách mangrovníkovými porosty. Máme nezapomenutelné zážitky, nádherné fotky a to díky Nicholasovi a jeho kamarádovi Robertovi, který jezdil s námi. Byly jsme ještě v TSAVO EAST, spaly jsme 1 noc v nádherném hotelu a viděly spoustu zvířat. Safari jsme měly už zakoupené dříve od jiné společnosti. Doporučuji všem cestovat s Nicholasem a pokud budete mít nějaké dotazy, můžete mi napsat na e-mail: martinaknezkova@seznam.cz Keňu jsme si zamilovaly. Martina a Ivana

Odesláno dne: September 17th, 2017 (10:24:47am) Martina Kněžková

Archiv 09.03.2017

Chtěli bychom moc poděkovat Nicholasovi za úžasné safari, které nám zařídil. Byli jsme v národním parku Tsavo East, Voi Safari Lodge. Ačkoliv cesta z Diani beach byla náročná, rozhodně to stálo za to! Ubytování s výhledem na napajedlo a nekonečné pláně - jedním slovem PECKA!!! Vše, co jsme si domluvili, Nicholas dodržel. Je to moc milý človék. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek

Odesláno dne: September 17th, 2017 (09:39:36am) Alice+Aleš

Archiv 02.02.2017

sme velmi spokojni so sluzbami Nicholasa, bol nam odporuceny na mieste od kamosov z ciech , ktorí si s nim vylety dohodli uz z domoviny. My sme sa rozhodovali na mieste a dobre sme urobili. Je velmi mily, spolahlivy, zabavny a vsetky vylety nam dopadli nad ocakavania. Vie Vam usit vylet na mieru so vsetkymi poziadavkami , hlavne nie su tie vylety take nalinajkovane , ale cokolvek zaujimave sa pocas vyletu ukaze nie je problem zmenit plan a pristavit sa pri tom , ci onom. Cena bola podstatne vyhodnejsia ako od cestovky , kazdopadne sluzby super boli sme na trojdnovom safari, ubytovanie zabezpecuje naozaj spickove , lepsie ako cez delegatku cestovky , mali sme sa krasne , zazili sme perfektne vylety a videli naozaj vsetko. Samozrejme toto je od stastia , lebo divoku prirodu clovek neovplyvni , ale sofer od Nicholasa bol skvely , skuseny a hlavne kvoli nam casto riskoval aj pracu , aby sme videli vsetky zvierata , nevahal ist aj niekolko km navyse , aby sme mali ozaj zazitok ...Naozaj odporucam a hlavne preco davat zarabat nasim cestovkam , staci , ze nam sprostredkuju zajazd, oni su domaci , potrebuju peniazky, poskytuju dobre sluzby a ukazu Vam miesta , veci , ktore s nezazijete len tak. Je to autentickejsie a krajsie. Nicholas top! telefonicky kontakt : + 254726452655 ma aj whatsapp, pre blizsie info sa mozete ozvat aj nam : radi poradime : denisapetrikova90210@gmail.com

Odesláno dne: September 17th, 2017 (09:17:39am) Denisa a Lukas

Archiv 16.12.2016

Boli sme v hotely Galu beach/Diani od 15.11.-22.11.2016 ja a neter kde sme išli hlavne oddychovať a vyhriať sa na slniečku. No priorita bola hlavne vidieť Africké Safari. Po odporúčaní Nicholasa od susedy a prečítaných pár recenzií na webe som sa rozhodla využiť jeho služby a určite som urobila správne! Síce som trochu zaváhala pri vopred poslanej zálohe, no nebol žiaden problém hneď ako dostal peniažky na účet zaslal voucher a samozrejme po príchode na hotel prišiel za nami aby nám ešte objasnil celý výlet, program, stravu... Nicholas je veľmi milý a ústretový človek, kt. sa snaží vyhovieť svojim klientom. Je naňho veľký spolah a 2 denný výlet na Taita hills sme si s neterou užili na 110% bolo to úžasné a videli sme kopec zvierat. Od skupinky levov s levičatkami cez leopardy či slony... Jednoducho všetky očakávané zvieratá, ktoré sme tak túžobne chceli pozorovať. Nicholasov šofer je vynikajúci šofér a aj v ďaka jeho jastrabými očami sme videli toľko nádherných zvierat. No proste dokonalé. Cesta bola trochu dlhšia ako sme očakávali ale pozitívne na tom je že si človek pozrie aj okolitú krajinu, cesty, ľudí.. Určite odporúčam Nichoasové služby ktoré posúvam aj ďalej medzi známymi a rodinu. A v prípade návratu do Keni pretože je to nádherná krajina využijem jeho služby opäť. Cenovo je to o mnoho lacnejšie ako s CK a cestujete malá skupinka do 6 ľudí v minibuse s otvorenou strechou takže je nádherný výhľad a fotenie dokonalých fotiek. Komunikovali sme výhradne cez FB kde odpisoval takmer okamžite. V prípade otázok či dotazov ma môžete kontaktovať na FB Lenka Mlátková.

Odesláno dne: September 17th, 2017 (09:17:39am) Lenka a Timea

Archiv 06.12.2016

Právě jsme se vrátili z Keni a byl to nádherný zážitek i díky službám Nicholase, které jsme po pročtení několika kladných recenzí využili a nelitovali. Kontaktovali jsme ho již před odjezdem, zpočátku jsme váhali s úhradou zálohy takhle dopředu, ale skutečně není proč,recenze nelhaly. Nick je člověk na správném místě, ochotný, usměěvavý, je na něj spoleh, cokoliv jsme domluvili to platilo, na srazy chodil dokonce s předstihem. Byli jsme na 2denním safari v Taita Hills, puvodne jsme chteli Tsavo East ale dali jsme na radu Nicka, že v tomto období tam není tolik zvířat a na poslední chvíli změnili a rozhodně nelitovali! Nádherný zážitek, viděli jsme spoustu zvířat, pozorování u večeře u napajedla stáda zvířat je prostě nádhera. Oproti jiným hostům v hotelu jsme viděli mnohem více zvířat, Nickův řidič má opravdu oči jako ostříž, takže jsme ještě radili jiným autům Nick nám pomohl i s návštěvou místního sirotčince, kam jsme vezli oblečení a hračky a nakonec jeli ještě nakoupit jídlo, i za to mu patří náš velký dík. Byli jsme na šnorchlování, to bylo také pěkné. Služby Nicka můžeme jen doporučit. S cestovkou nesrovnatelné a levnější. Tyto stránky ne vždy fungují, ale komunikuje velmi dobře přes FB Nicholas Nzai,případně email viz příspěvek níže. Pro jakékoliv dotazy možno kontaktovat Tereza + Milan - seberova.t@seznam.cz

Odesláno dne: September 17th, 2017 (09:17:39am) Tereza
×

Poptávkový formulář


  1.  


Kontakt


Adresa

Nicholas Kalume Nzai
PO BOX 5847 – 8200
CODE 80200 Malindi

Nicholas mobile + WhatsAPP

+254 726 452 655

Facebook

Nicholas Nzai

Bankovní spojení

Číslo účtu: 1181768616
Majitel účtu: Nicholas Kalume Nzai
Swift kód: KCBLKENX
Kód banky: 01
Název banky: Kenya Commercial bank, Malindi Branch